ČeskyEnglish

Zápis ze schůze výboru společnosti - září 2013

17.10.2013

 

Zápis ze schůze výboru ČSLR  11. 9. 2013 v Pardubicích

přítomni :  prim. MUDr. I. Bureš, prim. MUDr. D. Diamantová,  B.Jelínková,  Bc. A.Kulakovská,  Ing. M. Melicharová, H.Pekárková, PhDr. A. Pokorná, Ph.D , prof. MUDr. A. Pospíšilová,CSc, ,

omluvení:  prim. MUDr. L.Brož, Mgr. M. Koutná, MUDr. V.Fejfarová, Ph.D., MUDr. M. Franců, Ph.D.,  PhDr.A.Pokorná, Ph.D.,  MUDr.R.Ston, MUDr. J. Stryja, Bc. L. Šeflová,  Doc. MUDr. L.Veverková, Ph.D.

 

1.      Zhodnocení  a informace o  Evropském kongresu EWMA. Zápis viz samostatně na stránkách ČSLR. Naši společnost na jednáních EWMy  reprezentovaly Doc. Dr. Veverková, Ph.D. a Dr.Pokorná, Ph.D. . Typujeme  zajímavé přednášky a náměty pro  12. kongres ČSLR v lednu v Pardubicích

 

2.      Informace o připravované  VII. Interaktivní konferenci hojení ran na téma: Iatrogenní poškození  a právní dopady , která bude probíhat dne  22.10.2012 Brno , výstaviště.  Jednání  bude zaměřeno  hlavně na právní otázky a zodpovědnost.

 

3.      Informace získané  od pana Dr.Kučery  Hojení  21. Ta nyní  pozastavila činnost.  Členové výboru  se domnívají, že by bylo  vhodné navázat s Dr.Kučerou kontakt  a využít jeho zkušeností  v komunikaci s médii.

 

4.      Výboru se účastnil  šéfredaktor  časopisu  Hojení ran  pan  Mgr. Vízner.  Informoval  výbor o situaci  časopisu , jeho  perspektivách.  Výbor  se shoduje na tom, že by bylo vhodné  pro léčbu ran a časopis, kdyby byl  mezi  impaktovanými .  Ustanoven postup .

 

5.      Informace  o přípravách na XII. celostátní  kongres ČSLR  s mezinárodní účastí v Pardubicích, který  bude probíhat ve dnech  23.-24.1.2014 . Kontaktování zahraničních  přednášejících. 

 

6.      Další schůze v prosinci 2013  bude v Praze.

 

 

 

 

Sekce: Zápisy ze schůzí výboru   |   Tisk   |   Poslat článek známému


© 2010 ČSLR    RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

529665 návštěvníků webu